1.Хто і кого у творі Гарпер Лі «Убити пересмішника» вчить знаходити компроміси?

2. Новаторство Бернарда Шоу в пʼєсах - дискусіях. Поясніть, що це означає.
sonuk2019sonuk 3 месяца назад
Светило науки - 4 ответа - 0 раз оказано помощи

1. У творі Гарпер Лі "Убити пересмішника" Атікус Фінч, батько головного героя Скаута, вчить своїх дітей знаходити компроміси. Він показує їм, як розуміти і співчувати іншим людям, навіть якщо вони мають різні погляди або переконання. Атікус намагається виховати своїх дітей так, щоб вони розуміли важливість толерантності та вміння шукати компроміси в складних ситуаціях.

2. Новаторство Бернарда Шоу в п'єсах-дискусіях означає введення дискусійних елементів у сюжет та діалоги п'єс. Шоу використовував свої п'єси для висловлення своїх соціальних, політичних та філософських поглядів через жваві дискусії між персонажами. Він вводив гострі суперечки та обговорення суспільних проблем у своїх творах, що робило його творчість інноваційною для свого часу.