потрібно на сьогодні?

Каласа 3 года назад

Ответ:1. І.Цюпа казав, що людина не вічна на цій землі, а діла, які вона залишає по собі, — ото корінь життя людського.

2. В.О.Сухомлинський писав, що школярі, які, крім підручника, нічого не читають, дуже поверхово оволодівають знаннями.

3. Мати сказала дітям прощатися, адже вже була пора йти додому.

4. Чоловік поцікавився, чи далеко ще до міста.

дам 20 баллов помогите с украинским. Спишіть речення, замінюючи пряму мову непрямою.<br /><br /> 1. «Людина не вічна на цій землі! — каже І. Цюпа. — А діла, які вона залишає по собі, — ото корінь життя людського…». 2. «Ті школярі, — писав В.О. Сухомлинський, — які, крім підручника, нічого не читають, дуже поверхово оволодівають знаннями». 3. «Ну прощайтеся, діти. Бо вже пора йти додому», — сказала мати. 4. «Чи далеко ще до міста?» — поцікавився чоловік.