1.Дослідіть, чому Шершень не розуміє Бджолу ( \" Бджола та Шершень \"), смислом якої є праця заради інших. Свої спостереження узагальніть(5-6 речень).
2.Що, на ваш погляд, непокоїть розум автора твору \"Всякому місту-звичай і права\" ? Чим це викликано ? Власний погляд обгрунтуйте(5-6 речень)
ariadnagumenuk 1 год назад

Він її не розуміє, тому що звик нічого не робити. шершень це уособлення лінивих людей, які не спроможні зробити щось. Вони все-таки можуть щось зробити, але це не принесе їм ніякого задоволення. Все життя вони будуть наживатися на комусь.

Автора непокоїть чистий розум. також, що у всіх є свої заняття, але якщо це заняття не лежить вам до душі, то ви ніколи не будете щасливі. Тому обирайте свій шлях обдумано, на свіжу голову. І пам'ятайте, ким би ви не були - смерть нікого не обійде. Тому потрібно прожити це життя чесно та справедливо. Щоб не боятися смерті.