На двох провідних горизонтальних паралельних рейках, які перебувають на відстані l один від одного, перпендикулярно рейках розташована металева перемичка маси m, яка може ковзати по рейках без тертя. Вся система поміщена в однорідне вертикальне магнітне поле індукції B. Рейки з\'єднали за допомогою резистора опором R, а до перемичці доклали постійну горизонтально спрямовану силу F. Нехтуючи опором перемички і рейок і індуктивністю контуру, знайдіть швидкість усталеного руху перемички.
zybkov1950 1 год назад

Відповідь: Див. додаток