Будь ласка Англійська мова 8 клас
О. Карп\'юк сторінка 218 вправа 8
Будь ласка дуууже прошу допоможіть
Ответ
5 (1 оценка)
1
larafalkon4 1 год назад
Светило науки - 175 ответов - 0 раз оказано помощи

Ответ:

An influence - вплив. Переклад речень: Комп'ютери дуже впливають на наше життя. Ми не знаємо усього про вплив клімату на людей.

To influence - впливати. Переклад речень: Що вплинуло на твою думку?

Объяснение:   текст               Клімат України

  Клімат – це погода в певній місцевості протягом тривалого періоду часу. Клімат має великий вплив на рослини, тварин та людей і відрізняється в різних частинах світу.

  Клімат будь-якої країни визначається її географічним положенням. Територія України знаходиться в помірному поясі. У цілому клімат країни помірно-континентальний, субтропічний лише в південній частині Криму. Різниця в кліматі спричинена багатьма факторами: ландшафтом, відстанню до морів та океанів... Клімат відрізняється не лише з півночі на південь, а й північного заходу на південний захід по ходу теплих повітряних мас з північно-західної частини Атлантичного океану.

  Середня температура в Україні коливається від +5 ... + 7 °C на півночі до +11... + 13 °C на півдні. Найхолодніший місяць – січень з мінімальною температурою -42 °C. Найтепліший місяць – липень із максимальною температурою +40 °C. Кількість опадів коливається від 76 сантиметрів в рік на півночі до близько 23 сантиметрів на півдні. Найбільша кількість опадів — в Карпатах і в Кримських горах.

  Проте останнім часом клімат значно змінився. Деякі вчені вважають, що погода стає спекотною. Зими стали теплішими. Іноді в січні дуже мало снігу, і в Україні траплялися зими, коли на Новий рік ішов дощ.

  Чи можуть ці зміни становити небезпеку для нашої країни чи навіть планети? Земля існує мільйони років. Нам відомі багато її таємниць, проте багато про що ще треба дізнатися.

Остались вопросы?